SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Kakfat 5373094
nr 537 3094
Kakfat
4 st, Ns [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 augusti 2008
kl 16:59:08
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr